Instagram Yabancı Takipçi Satın Al

Instagram yabancı takipçi satın al hizmeti sayesinde Instagram profilini ön plana çıkarmak isteyen kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Sunulan paketler kapsamında yabancı takipçilere sahip olunurken, özellikle işletme hesapları adına önemli olan yabancı takipçiler markanın ya da firmanın uluslararası adını duyurmasına kolaylık sağlamaktadır. Avantajlı paketleri sayesinde müşterilerine Instagram hizmeti sunan Korkmaz Media gerçek takipçi paketlerini uygun fiyatlarla satışa sunmaktadır.

Instagram Yabancı Takipçi Nedir?

Instagram yabancı takipçi, Türkiye hariç diğer ülkelerden hesabınıza yüklenen takipçilerdir. Instagram yabancı takipçi çok fazla avantajlı bir olmakla birlikte en başta sayfanızın daha geniş bir kitleye ulaşması sağlamaktadır. Kurumsal hesapların daha çok tercih ettiği yabancı takipçiler, dünyaya açılmak adına kolaylık sağlamaktadır. Rekabetin fazla olduğu bir ortamda takipçiler hem sayfanızın büyümesini sağlarken, kaliteli bir görünüme sahip olan hesabınız farklı ülkelere kolay bir erişim sağlayacaktır.

Instagram Yabancı Takipçi Ne İşe Yarar?

Herkesin kolaylıkla ulaşabildiği Instagram hesaplarında takipçi sayısı rekabet içerisinde çok önemli olduğu takipçi kazanmak için farklı yollara başvurulmaktadır. Bunlardan bir tanesi de Instagram yabancı takipçi satın al hizmetidir.  Takipçi sayısının fazla olması hesabın daha kaliteli ve güvenilir görünmesini sağlarken, diğer kullanıcılarının dikkatini çekmek konusunda da yardımcı olarak sosyal medyada güçlü olmayı sağlamaktadır. Instagram yabancı takipçi satın al hizmeti ile hedef kitleye ulaşmayı sağlamanın dışında dünya çapında tanınmayı da sağlamaktadır. İşletmeler ya da kişiler faaliyet gösterdikleri sektöre göre hedef kitlelerini belirledikten sonra yabancı takipçi satın al hizmetlerinden faydalanarak dünya çapında herkese ulaşabilmektedir.

Instagram Yabancı Takipçi Nasıl Alınır?

Korkmaz Media olarak müşterilerimizi memnun etmek prensibiyle çalışmalarımıza devam ederek Instagram yabancı takipçi satın al hizmeti sunulmaktadır. Güvenli bir şekilde 500 takipçiden 500.000 takipçiye kadar hazırlandığımız paketlerle istediğiniz sayıda takipçiye online olarak sahip olabiliyorsunuz

Instagram Yabancı Takipçi Satın Al Fiyatları 2022

Instagram yabancı takipçi satın al fiyatları 2022 yılında Korkmaz Media tarafından takipçi sayısına göre belirlenmektedir. Fiyatlar 10,90 TL’den başlayıp 9.999,90 TL’ye kadar paket özelliklerine kadar yükselmektedir.

Instagram Yabancı Takipçi Hilesi

Instagram yabancı takipçi hilesi global olarak sosyal medyada tanınmak ve fenomen olmak adına tercih edilmektedir. Takipçi sayınız arttıkça profiliniz tanınan profil arasına girer ve böylelikle profilinizin öne çıkanlar ile keşfet bölümlerinde görülme ihtimali % 90 gibi yüksek bir oranda artar. Bunun için profesyonel ve tecrübesiyle sektörde yer adinmiş olan Korkmaz Media ile çalışarak takipçi sayınızı kısa bir süre içerisinde 500 takipçilerden 500.000 takipçiye kadar çıkarabilirsiniz.  Her ne kadar fenomen olmak gibi hedeflere ulaşmak için takipçi sayısı çok önemli olmakla birlikte paylaşımlarınızın kaliteli sürekli yenileniyor olması ve beğenilmesi de sürecin istenilen düzeyde olmasına yardımcı olmaktadır.

Instagram Yabancı Takipçi Satın Almanın Avantajları Nelerdir?

Instagram yabancı takipçi satın almanın avantajları başında organik ve aktif takipçilere sahip olmak gelmektedir. Kalitesi ve takipçi sayısı yüksek olan profiller daha çok dikkat çektiği için Instagram hesabınızla farklı hedeflere ulaşmayı düşünüyorsanız, Instagram yabancı takipçi satın al paketlerinden alarak takipçi sayısını arttırabilirsiniz. Hazırladığınız gönderilerinize de güveniyorsanız marka tanıtımları yaparak satın aldığınız takipçiler sayesinde geniş bir kitleye ulaşma şansı yakalarken, şirketler tarafından reklam için teklifler alarak kazanç da sağlayabilirsiniz.

1000 Instagram Yabancı Takipçi Ne Kadar?

Korkmaz Media takipçi sayılarına göre fiyatları belirlemekte olup, paketin özellikleriyle sunulan hizmet özellikleri açısından farklılık gösterdiği için fiyatlar değişkenlik göstermektedir. 1000 Instagram yabancı takipçi paketi 21,90 TL gibi uygun fiyatla satışa sunulmakta olup, satın almanız durumunda ortalama 60 dakika bir sürede hesabınıza yüklenmektedir.

5000 Instagram Yabancı Takipçi Ne Kadar?

Korkmaz Media kullanıcıların tercih ettiği takipçi sayılarına göre fiyatlarını belirlerken paketin özelliklerine bağlı sunulan hizmet özellikleri farklılık gösterdiği için fiyatlar değişkenlik göstermektedir. 5000 Instagram yabancı takipçi paketi 109,90 TL gibi uygun fiyat karşılığında satın alınabilmekte ve sipariş sonrasında ortalama 60 dakika bir sürede satın aldığınız paketiniz hesabınıza yüklenmektedir.

10000 Instagram Yabancı Takipçi Ne Kadar?

Kaliteli içeriklerle birlikte takipçi sayısının yüksek olması profillerin tercih edilmesine eden olurken, takipçi sayısını arttırmak isteyen kullanıcılar için Korkmaz Media paketler hazırlamış olup, 10000 Instagram yabancı takipçi paketi 219,90 TL gibi uygun fiyat karşılığında online olarak satılmaktadır. Üstelik sipariş verme sırasında istenilen bilgilerde eksik olmadığı sürece satın aldığınız paket ortalama 60 dakika bir süre içerisinde hesabınıza otomatik olarak yüklenmektedir.

Instagram Yabancı Takipçi Satın Al 5 TL

Instagram takipçi satın al 5 TL gibi uygun bir fiyata gerçekleştirilmekte olan bir hizmet olup, bu belirtilen fiyat kısa süreliğine düzenlenen kampanyalar kapsamında geçerli olmaktadır. Instagram yabancı takipçi satın alma sırasında Instagram kullanıcı adınızı doğru girmeniz gerekmektedir. Sipariş verildikten sonra hatanın düzeltilme şartı bulunmamaktadır.  

Instagram Takipçi Satın Al 10 TL

Instagram takipçi satın al 10 TL gibi çok uygun fiyata belli dönemlerde düzenlediğimiz kampanyalar kapsamında kullanıcılarımıza sunulmaktadır. Korkmaz Media kullanıcılardan profesyonel hizmeti sipariş verme sürecinde,

• Kullanıcı adı,

• Ad- Soyad,

• e-mail adresi,

• Telefon numarası bilgileri gibi sadece dört bilgi istenmekte olup, anlık oluşturulan siparişlerinize dair bilgilendirme e-mail ve SMS olarak yapılmaktadır.

Instagram Yabancı Takipçi Satın Al Ucuz

Instagram takipçi satın al ucuz paketler seçeneğiyle Korkmaz Media olarak sitemizde satışa sunulmaktadır. Kaliteli hizmet anlayışıyla siparişleriniz ortalama 60 dakika içerisinde hesabınıza yüklenirken, satış öncesi ile sonrası destek hizmetleri ve farklı ödeme seçenekleri de işlemlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmenize yönelik hazırlanmıştır.

Instagram Yabancı Takipçi Satın Alanlar

Instagram yabancı takipçi satın alanlar, paketleri yüklendikten sonra takipçilerinin bot takipçi olmasında şikayet etmektedir ki bu durumda takipçi sayıları belli bir süre sonra azalmaya başlamaktadır. Ama Korkmaz Media olarak sistemlerimizde bot takipçiye yer vermediğimiz gibi sistemimizi düzenli kontrol ederek olası bir durumda da bot takipçileri temizlemekteyiz.

Instagram Yabancı Takipçi Satın Al Mobil Ödeme

Instagram kullanıcıları takipçi sayısını arttırabilmek için Instagram yabancı takipçi satın al mobil ödeme hizmeti kullanılmak istemektedir. Instagram yabancı takipçi satın al paketlerinden seçildikten sonra Instagram kullanıcı adı ve diğer bilgiler girildikten sonra ödeme seçeneklerinden ‘’Mobil ödeme’’ seçilmesi gerekmektedir. Ödeme yöntemi seçildikten sonra telefon numaranızı girdikten sonra telefonunuza gönderilen ‘’ONAY’’ mesajı onaylamanız gerekmektedir. Onay işleminden sonra paketiniz hesabınıza yüklenirken,  paket ücret bedeli telefon faturanıza yansıtılır.

PayTR Takipçi Satın Al

PayTR Instagram takipçi satın al hizmetini alabilmek için PayTR ile alışveriş yapacağınız sitenin anlaşmasının olup olmadığı kontrol ediniz ki Korkmaz Media olarak anlaşmamız bulunmakta olup, size uygun paketi seçtikten sonra hızlı bir şekilde ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. PayTR, 3D secure güvenlik sistemiyle korunmaktadır. Bu nedenle kredi kartı, banka kartı ve diğer hesap bilgileriniz özel olarak korunduğu için güvenli alışveriş yapabileceksiniz.

Güvenilir Takipçi Satın Alma

Instagram yabancı takipçi satın al hizmeti için firma destek hizmet ekibimize ulaşarak bilgi alabilir ve hedeflerinize göre olması gereken takipçi sayınızı belirleyerek, hazırlamış olduğumuz size uygun paketlerden seçim yapabilirsiniz. Satın alma işleminin tamamlaması sonrasında kısa bir zaman diliminde takipçileriniz hesabınıza online olarak yüklenmektedir. Özellikler dijital pazarlama gibi bir hedefiniz varsa dünya çapında faaliyetlerinizi ve hizmetlerinizi duyurabilirsiniz.

Üstelik güvenilir takipçi satın alma sürecinde güvenliğinizi korumak adına herhangi bir şifre istenmemekte olup, paketleriniz için tarafımızdan telafi sunabilmek adına belli bir süreyi kapsayan garanti sunulmaktadır. Garanti süresi içerisinde Instagram yabancı takipçi sayınızda eksilme olması durumunda otomatik olarak takipçiler geri yüklenmektedir.

Instagram Takipçi Satın Al Paypal

Instagram takipçi satın al paypal ödeme yöntemi kullanılarak yapılabilmektedir. Yurtdışında yaşamakta olan kullanıcılar tarafından tercih edilen paypal güvenilir olması dışında işlemlerin hızlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır.

Korkmaz Media sitesi üzerinden Paypal ile Instagram takipçi satın almak için; paketi seçiminizi yaptıktan sonra bilgilerinizi eksiksiz doldurun ve ödeme seçeneklerinden ‘’Paypal’’ seçeneğini seçerek satın alma sürecini tamamlayın.

Instagram Yabancı Takipçi Satın Al Sıkça Sorulan Sorular

Intagram tarafından hayallerini gerçekleştirmek adına Instagram yabancı takipçi satın al gibi farklı paketleri satın almak düşünülse de sipariş öncesi merak edilen sorular sorulmaktadır.

Instagram Takipçi Nasıl Satın Alabilirim?

İlk yapmanız gereken istediğiniz takipçi sayınızı belirlemek ve buna göre Korkmaz Media sisteminde bulunan paketler içerisinden seçim yapmaktır. Daha sonra Instagram kullanıcı adı başta olmak üzere e-mail, ad-soyad ve telefon numarası gibi bilgilerin girilmesi sonucunda ‘’Satın Al’’ menüsüne geçiş yapmaktır. Tüm bilgiler girildikten sonra size uygun ödeme yöntemini tercih ederek satın alma sürecini tamamlayabilirsiniz.

Takipçilerde ve Beğenilerde Yükseliş Nasıl Olur?

İstediğiniz takipçi sayısının bulunduğu paketi satın alma işleminizi tamamladıktan sonra sistem yoğunluğuna göre ortalama 60 dakika içerisinde takipçileriniz yüklenirken, en geç 12 saat içerisinde takipçilerinizle aktif bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.

EFT/Havale, Kredi Kartı ile Siparişimi Ödeme Yapabilir miyim?

Paypal sisteminden mobil ödemeye kadar farklı ödeme şekillerinin sunulduğu sistemimizden istemeniz durumunda EFT/Havale ya da kredi kartıyla ödeme yöntemlerinden seçim yaparak sipariş alımını gerçekleştirebilirsiniz. 

Türk Takipçi Satın Almaya Yönelik Siparişim Ne Zaman Tamamlanacak?

Satın aldığınız takipçi sayısına göre siparişinizin tamamlanma süresi değişkenlik göstermekte olup, durum yoğunluğuna bağlı olarak ortalama 60 dakika içerisinde işlemler tamamlanmaktadır.

Takipçilerde ve Beğenilerde Düşüş Yaşanılıyor mu?

Instagram yabancı takipçi satın al paketi sonrası Korkmaz Media olarak belli bir süre için garanti süresi verildiği için, garanti süresi dolmadan takipçi ya da beğeni düşüşü yaşanması durumunda geri takipçi yüklenmektedir. Ama sürecin sağlıklı ilerlemesi açısından hesabınızı aktif olarak kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Instagram Yabancı Takipçi Satın Almak Güvenli midir?

Instagram yüksek sayıda takipçiye sahip olmak isteyen kullanıcılar, hesaplarının daha geniş bir kitleye ulaşması adına Instagram yabancı takipçi satın almak yolunu tercih etmektedir. Süreçte satın alma sırasında doğru ve güvenilir bir firmayla çalışmak riskler yaşanmasına neden olurken, Korkmaz Media faturalı olarak ve gerekli güvenlik tedbirlerini alarak işlemlerinizi gerçekleştirdiği için güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Instagram Yabancı Takipçi Satın Aldığım Anlaşılır mı?

Instagram yabancı takipçi hizmeti aldığınız gerçek takipçilere sahip olmanız nedeniyle anlaşılmamaktadır. Sistemiz bot takipçilere yönelik düzenli kontrol yapmakta olup, bot takipçiler sistemimiz tarafından temizlenmektedir.

Instagram Yabancı Takipçi Satın Almak Hesabıma Zarar Verir mi?

Instagram yabancı takipçi satın almak mevcut olan hesabınızın popülerliğinin artmasına yardımcı olurken, aldığınız takipçilerin gerçek takipçiler olmaması durumunda hesabınıza zarar verebilir. Takipçi sayınıza bağlı olarak beğeni ve yorum sayınızda artış söz konusu olmazsa hesabınızın sahte olduğu düşünüleceği için güvensizlik oluşacak ve mevcut gerçek takipçilerinde hesabınızdan uzaklaşacağı anlamına gelmektedir.

Instagram Yabancı Takipçi Satın Alırken Şifre Vermek Gerekiyor mu?

Instagram takipçi satın al hizmeti sırasında şifre istenmemektedir. Sipariş oluşturma sırasında Korkmaz Media olarak kullanıcı adınız ve ad-soyad gibi bilgileriniz istenmekte olup, hesap şifreniz ya da kart şifrenize yönelik bir bilgi talep edilmemektedir.

Instagram Yabancı Takipçi Almak Yasak mı?

Instagram yabancı takipçi almak yasak bir işlem değildir. Korkmaz Media satışlar sonrasında e-fatura düzenleyerek mail üzerinden gönderim sağlarken, gerek yasal izinlerin alınması sonucu kurulan firmamızda her şey prosedüre uygun şekilde müşteri memnuniyeti esas alınarak hizmet sunmaktadır.

Kredi Kartı ile Instagram Yabancı Takipçi Satın Alabilir miyim?

Kredi kartı ile Instagram yabancı takipçi satın alabilirsiniz. ‘’Satın al’’ menüsüne geçmeden önce kredi kartı ile ödeme yöntemini seçerek 3D güvenli alışveriş sistemi sayesinde kart bilgilerinizi girerek şifreli olarak ödeme yapabilirsiniz.

Instagram Yabancı Takipçi Hilesi Var mı?

Instagram yabancı takipçi hilesi olarak değerlendirilebilecek olan süreç takipçi satın alma hizmetinden faydalanılarak gerçekleştirilmektedir. Program ya da uygulamaya ihtiyacınız olmadan verdiğiniz siparişler otomatik olarak hesabınıza yüklenirken, takipçi sayınızın düşmesi durumunda destek hizmet ekine ulaşmanın durumunda garanti süresine göre tekrar yükleme yapılmaktadır.

Instagram Yabancı Takipçi Ne Kadar Sürede Yüklenir?

Instagram yabancı takipçi paketiniz sipariş verme işlemi gerçekleştirildikten sonra sistem yoğunluğuna göre en kısa sürede yüklenirken, Korkmaz Media tarafından satın aldığınız takipçi sayınız ortalama 60 dakikalık bir sürede hesabınıza yüklenmektedir.

Instagram Yabancı Takipçi Satın Almak Mantıklı mı?

Instagram yabancı takipçi satın almak, fenomen olmak ya da pazarlama yapmak gibi ihtiyaçlar için yapılıyorsa paylaşımlarınızı paylaşarak kendinizi tanıtabilmenize yardımcı olmaktadır.

Instagram Yabancı Takipçi Botu Var mı?

Korkmaz Media olarak Instagram yabancı takipçi satın al paketlerimizde yabancı takipçi botu bulunmamaktadır. Güvenilir ve kaliteli hizmetten ödün vermeyen firma siparişlerinizi hesabınıza yüklerken, gerçek takipçilerde hesabınızın daha aktif olmasına yardımcı olmaktadır.

10 Bin Takipçi Kaç TL?

Uygun fiyatlar eşliğinde güvenilir hizmet sunmak isteyen Korkmaz Media ‘’10 Bin takipçi kaç TL?’’  sorunuz karşılığında paket fiyatların açıklarken, hizmet paket bedelimizin 219,0 TL  gibi bir ücretle müşterilerinin ihtiyacını karşılamaktadır.

Instagramda Takipçi Satın Almak Kaç TL?

Instagram takipçi satın almak için Korkmaz Media paket fiyatları;

 • 500 yabancı takipçi paketi 10.90 TL
 • 1.000 yabancı takipçi paketi 21,90 TL
 • 3.000 yabancı takipçi paketi 65,90 TL
 • 5.000 yabancı takipçi paketi 109.90 TL
 • 10.000 yabancı takipçi paketi 219,90 TL
 • 15.000 yabancı takipçi paketi 329,90 TL
 • 20.000 yabancı takipçi paketi 439,90 TL
 • 30.000 yabancı takipçi paketi 659,90 TL
 • 40.000 yabancı takipçi paketi 879,90 TL
 • 50.000 yabancı takipçi paketi 1.099,90 TL
 • 100.000 yabancı takipçi paketi 2.199,90 TL
 • 300.000 yabancı takipçi paketi 6.599,90 TL
 • 500.000 yabancı takipçi paketi 9.999,90 TL olarak belirlenmiştir.

Organik Instagram Takipçi Nasıl Yapılır?

Organik Instagram takipçi sahibi olmak sadece satın alma işleminin sunduğu hizmetler kapsamında olup, Korkmaz Media Instagram kullanıcıların organik takipçi sahibi olması adına sisteminde her türlü tedbiri almaktadır.

Satın Alınan Takipçiler Beğeni Yapar mı?

Satın alınan takipçiler belirtiğimiz gibi gerçek takipçiler ise, paylaşımlarınızın kalitesinin ve içeriğinin belirlenmesi adına takipçilerinizden beğeni alacaktır.

Beğeni Satın Almak Zararlı mı?

Beğeni satın almak çalışılan firmanın özelliklerine göre zararlı olabilmektedir. Onun dışında beğenilen, dikkat çekici ve içi dolu paylaşımlar yapmanız durumunda takipçi sayınız düzenli olarak artacaktır.