Tiktok Şato Ne Kadar?

Aktif kullanıcı sayısı her geçen gün hızla artan Tiktok, insanlara gelir de sağlamaya başladı. Uygulama üzerinden çeşitli yollarla kazanılan gelirler bu anlamda merak konusu oldu. Peki, tiktok şato ne kadar? nasıl kazanılır? İşte detaylar:

Tiktok Para Kazanmak

Son zamanların popüler uygulaması Tiktok, insanların gelir kapısı olmaya başladı. Bu doğrultuda ciddi anlamda paralar kazanan kişilerin nasıl para kazandıkları merak konusu oldu. Tiktok üzerinden para kazanma yolları şu şekildedir:

  • Canlı Yayın Açmak: En çok gelirin elde edildiği yöntemdir. Bu yöntemde katılımcılar çeşitli emojilerle ve hediyelerle bağış yaparlar.
  • Sponsor: Sponsor desteği ile para kazanmak mümkündür.
  • Reklam: Uygulama üzerinden markalara ya da ürünlere ait reklamların yapılması size kazanç sağlayacaktır.

Para kazanmanın yöntemleri bu şekildedir.

Canlı Yayın Açmak

Tiktok uygulamasında canlı yayın açmak ve bu canlı yayın esnasında katılımcılar tarafından sizle gönderilen hediye ve emojiler, para kazanmanızı sağlayabilir. Her hediye ve emojinin belirli bir fiyat değeri vardır.

Hediye ve Şato Fiyatları

Gönderilen hediyelerin her birinin farklı değeri vardır. Hediye fiyatları güncel verilere göre 0.20 TL ile 6.999.80 TL arasında değişmektedir. Örneğin bir hediye kalbin fiyatı 2.00 TL iken, görkemli şato fiyatı 1.900 TL' dir. Bu miktar katılımcı tarafından yayın yapan kişiye hediye olarak gider. Fakat yayıncı bu miktarın 900 TL sini alabilir.

​​Hediye Şato Nasıl Gönderilir?

Görkemli şato hediyesini göndermek için ilk önce canlı yayın yapan kişiyi "yayıncıyı takip et" kısmından rakip etmelisiniz. Karşınıza çıkan emoji sekmesinden görkemli şato emojisine tıklamanız hediyeyi göndermeniz için yeterli olacaktır. Tabi ki bunun için ilk önce hesabınızda para olmalı ve bilgileriniz tanımlı bir şekilde uygulamaya giriş yapmanız gerekmektedir.

Şato ve Diğer Jetonlar

Tiktok içerisinde hediye olarak gönderilebilecek onlarca jeton ve emoji bulunuyor. Bu hediyeler farklı fiyatlar üzerinden sunuluyor. Uygulama üzerinde en çok gönderilen hediyeler arasında gül, öpücük, ayıcık, görkemli şato ve kalp gibi emojiler yer alıyor. Siz de uygulamaya giriş yaparak emojileri inceleyebilir, isterseniz hemen canlı yayın açabilirsiniz.